Kirjoita tähän hakusana

Hakutulokset

KOEn hallitus

KOEn hallitukseen voit olla yhteydessä missä tahansa opiskelijakuntaa koskevissa asioissa. Jokaisella hallituslaisella on oma vastuualue, mutta jos et ole varma keneen olla yhteydessä voit laittaa viestiä puheenjohtajalle, joka tarvittaessa välittää viestisi eteenpäin oikealle henkilölle. Alta löydät hallituksen jäsenten yhteystiedot sekä vastuualueet. Ota rohkeasti yhteyttä! Kerromme mielellämme lisää KOEn toiminnasta.

 

Hallitus 2022

Hallituksen Puheenjohtaja
Edunvalvontatiimi

Miranda Manner
miranda.manner@koe.fi
045 263 1815
Kampuspuheenjohtaja
Lahti

Opiskelijaelämätiimi

Annika Hasu
annika.hasu@koe.fi
Kampuspuheenjohtaja
Lappeenranta

Opiskelijan ohjaus -tiimi

Nooa Kopanen
nooa.kopanen@koe.fi
Edunvalvontatiimi
Sosiaalipolitiikka
Milla Muhonen
milla.muhonen@koe.fi
Edunvalvontatiimi
Koulutuspolitiikka
Ilona Onnila-Ranta
ilona.onnila-ranta@koe.fi
Edunvalvontatiimi
Kuntapolitiikka
Niklas Tommola
niklas.tommola@koe.fi
Opiskelijaelämätiimi
Hyvinvointi- ja liikuntavastaava
Pia Hentunen
pia.hentunen@koe.fi
Opiskelijaelämätiimi
Lahden tapahtumavastaava
Anna Salonen
anna.salonen@koe.fi
Opiskelijaelämätiimi
Lappeenrannan tapahtumavastaava
Mitri Laine
mitri.laine@koe.fi
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Tutorvastaava Lahti
Iida Heino
iida.heino@koe.fi
Opiskelijan ohjaus -tiimi
Kansainvälisyysvastaava
Linnea Varamäki
linnea.varamaki@koe.fi